HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Kaliteli, etkili ve güvenilir ürünleri ile veteriner hekimlere ve hayvan sağlığı sektörüne en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Avrupa'da sektöründe lider birçok tanınmış şirketin de distribütörü olarak, hayvan sağlıgı için ilaç, dezenfektan ve beslenme ürünlerini pazara sunmaktayız.

Novakim'in bu konudaki başlıca tedarikçileri  Vetoquinol (Fransa), Lucta (İspanya), Agrimin (İngiltere) ve Cid Lines (Belçika)'dır. Tedarikçi firma ürünleri arasında seçim yaparken yenilikçi, benzersiz, güvenilir, orijinal ve faydalı ürünleri seçmeye özen göstererek, ortaklarımız olarak gördğümüz müşterilerimizin ihtiyaçlarını optimum şekilde karşılamaya çalışırız.

Amacımız veteriner hekimlere ihtiyaç duydukları ürünleri, pazarda rekabet edebilecek avantajları ile birlikte hızlı ve etkili bir şekilde sunmaktır. Çözüm üretmeyi şirket politikası olarak benimseyen ekibimiz, müşterilerimizle yakın temas halindedir ve bölgesel ihtiyaçları da karşılayacak ürünleri pazara sunmaktadır.

Novakim olarak; pazarlama, teknik ve satış kadromuzla, ülke sathında, bütün bölgelerde veteriner hekimlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve gerekli desteği sağlamak için çalışmaktayız.

Veteriner Ecza Deposu Ruhsat No: 190
Temsilci Veteriner Ecza Deposu Ruhsat No: 13